Mobilne stoisko rozpoczęło trasę po powiecie!

Mobilne stoisko animacyjno – informacyjne projektu AKTYWNE SZCZYTNO – AKTYWNI OBYWATELE rozpoczęło tegoroczną trasę objazdową. Jego głównym celem jest zbieranie potrzeb, opinii, wniosków i sugestii dotyczących spraw nurtujących mieszkańców całego powiatu szczycieńskiego.

W miniony weekend odwiedziliśmy  imprezy dożynkowe w Dźwierzutach i Olszynach. Mieliśmy okazję porozmawiać z mieszkańcami tych gmin o ich potrzebach i sugestiach dotyczących nie tylko ich otoczenia, ale całego Naszego powiatu.

Spotkaniom tym każdorazowo towarzyszą animacje i zajęcia plastyczne dla najmłodszych. Zarówno na dzieci biorące udział w animacjach, jak i osoby biorące udział w badaniu czekają drobne upominki.  Jeśli chcecie podzielić się z nami swoimi refleksjami oraz aktynie i twórczo spędzić czas ze swoimi pociechami, zapraszamy na najbliższe imprezy plenerowe. W najbliższy weekend będziemy w Szymanach oraz Pasymiu.

Przypominamy, że projekt pn. „ AKTYWNE SZCZYTNO – AKTYWNI OBYWATELE”, ma na celu zwiększenie obecności i zaangażowania mieszkańców i organizacji pozarządowych w życiu publicznym powiatu szczycieńskiego. Swoje potrzeby i propozycje można też zgłaszać telefonicznie pod dyżurnym telefonem 530 500 590.

„Sfinansowano ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach #NOWEFIO. Komitet do spraw Pożytku Publicznego

#nszmazury #szczytno

Skip to content