Klasa Musicalowa w Kuźni Talentów w Jerutkach

NOWOŚĆ W KUŹNI TALENTÓW! KLASA MUSICALOWA!!!

W ramach tej klasy proponujemy wyjątkowe zajęcia dla tych, którzy kochają śpiew, taniec i aktorstwo! Z pasji dla ludzi z pasją, dla których obcowanie z muzyka i teatrem, kreowanie go i tworzenie jest fantastyczną, niekończącą się przygodą.

Zajęcia wokalne

Śpiew pozwala wyrażać siebie, swoje uczucia, a także rozwija pamięć i koncentrację. Zajęcia poszerzają repertuar wokalny, wzbogacają zasób słownictwa oraz wiedzę o znanych lub mniej znanych artystach.

Zajęcia taneczne

Taniec jest doskonałą formą aktywności fizycznej. Poprawia kondycję, giętkość ciała i koordynację ruchową. Rozwija kreatywność i wrażliwość muzyczną. Poprzez regularne treningi tancerze uczą się wytrwałości oraz realizacji wytyczonych celów. Taniec łączy – młodzi artyści poznają rówieśników i zawierają przyjaźnie na wiele, wiele lat.

Zajęcia aktorskie

To lekcje dynamiczne, energetyczne i pełne radości, uczące swobodnego poruszania się na scenie oraz gry zespołowej. Zabawy i gry teatralne to nieodłączne elementy warsztatów – wyzwalają mnóstwo pozytywnej energii, integrują grupę, „rozpościerają” skrzydła fantazji. To wyjątkowa, pełna wrażeń przygoda!

Poza samym procesem edukacyjnym w zakresie tańca, śpiewu oraz aktorstwa nasze zajęcia mają ogromny wpływ na takie sfery rozwoju jak:

kształtowanie warsztatu artystycznego

pewność siebie

rozwijanie zdolności autoprezentacji

wzrost poczucia rytmu oraz słuchu muzycznego

poprawienie sprawności fizycznej

umiejętność pracy w grupie

pobudzanie wyobraźni

przełamywanie nieśmiałości

Jeśli chociaż jeden element wymieniony w opisie naszych zajęć zainteresował Cię, to na pewno nasze zaproszenie jest skierowane właśnie do Ciebie! Czekamy więc na Twoje zgłoszenie, aby mógł powstać niepowtarzalny zespół młodych ludzi, gotowy na artystyczne wyzwania.

UWAGA!

Zgłoszenia przyjmujemy od 7 lat i biorąc pod uwagę wiek zainteresowanych osób, które się do nas zgłoszą powstaną odpowiednie grupy wiekowe. ZAPRASZAMY!!! 🤩⏰

Skip to content